תהליכי אימון

"בכל ניסיון להשיב לאסיר המחנה את כוחו הפנימי, צריך היה להציב לפניו איזה מטרה לעתיד"

תהליכי אימון אישיים

תהליך אימון מזמין אותנו לקחת "שריר" חלש בחיינו ולעשות עליו עבודה על מנת לשפר אותו ואת עצמנו. עבורי השרירים הכי חשובים עליהם אני עובדת בתהליכי הליווי הם: המוח, הראש, הלב והנשמה.

הקסם בתהליכי אימון הוא ש- הישגים במקום אחד מובילים לרווחה בכל שאר התחומים, בין אם אתם בוחרים לחזק את שריר העבודה, המשפחה, ההתפתחות האישית או הבריאות – כשאתם מצליחים כולם מרוויחים.

בתהליכי העבודה שלי אני מתחילה תמיד בשורש הטמון בהיכרות האדם את עצמו, עצמו האמיתי והאותנטי.  כשאנחנו מוכנים לפגוש את עצמנו, על כל מי שאנחנו:  רצונות, מחשבות, חולשות, כאבים, פחדים, תשוקות וחלומות, ולקבל אותנו כמו שאנחנו – פה מתחיל השינוי הגדול ונפרצות תקרות הזכוכית.

החיבור אל ה- אני האותנטי, מאפשר לעבור תהליך עמוק ויסודי ולהביא לצמיחה, התפתחות ושינוים בכל תחום שנרצה בכדי להגיע למימוש עצמי והגשמה.

אימון אישי לעובדים – משקיעים באנשים מרוויחים בארגון

תהליכי אימון אישי לעובדים מתקיימים במקום העבודה במהלכם העובדים מקבלים כלים מעשיים, בזמן אמת המאפשרים להם  להשתפר, להתייעל ולהתמודד עם האתגרים אותם הם  חווים בבית ובעבודה.  

במפגשים אנו עובדים על יציאה מתקיעות, גילוי וחיזוק הכוחות הפנימיים, יצירת בהירות וחוסן אישי, מערכות יחסים, תקשורת בין אישית ועוד, לומדים להעלות את האנרגיה והמוטיבציה ובאופן טבעי  גם את התפוקה.

תהליך אימון משמעותי ואפקטיבי משפיע לא רק על העובד המתאמן גם על סביבת העבודה שלו, האווירה הכללית ומערכות היחסים בצוות ובבית – WINWIN לכולם.

מחקרים מראים שהשקעה מסוג זה מעלה את רמות האפקטיביות, החיוניות, תחושת המשמעות והסיפוק ומחזקת את הלויאליות והחיבור לארגון.  אימון אישי לעובדים במקום עבודתם, יוצר מצב בו שני הצדדים יוצאים מורווחים הן העובד והן המעביד.

מה תקבלו בליווי תהליכים אישיים:

בפגישה אחד על אחד, נגדיר במדויק את היעדים והמטרות שלכם, נזהה את החסמים שמונעים מכם לממש את הפוטנציאל שלכם. תפקידי כמאמנת מנטלית – רגשית הוא לספק לכם את מרחב האימון האופטימלי בו תוכלו ללמוד כיצד להתגבר על מכשולים  והביא לידי ביטוי את היכולות המלאות שלכם:

להיות מי שאתם זו תוכנית
הפעולה הטובה ביותר

להיות מי שאתם זו תוכנית הפעולה הטובה ביותר