הרצאה: 'מי הזיז את המקום שלי'

הרצאה: 'מי הזיז את המקום שלי'

"הכירו את "אורית"… "נעים מאד, אני אורית אני בעלת המותג… אני ד"ר ל… אני יוצאת 8200, אני מנהלת בחברת… אני יוצרת שיטת… אני… אני…..אני…. "

מי אני בלי התארים וטייטלים? האם אני מספיק טובה גם אם אני רק…
מזכירה… נהגת אוטובוס.. שומרת בביה"ס.. עובדת סיעודית… מנהלת פרויקטים… עקרת בית?

הרצאה- 'מי הזיז את המקום שלי'

כמה אנחנו חשובים בחיים האלה?
כמה תועלת יש לנו במה שאנחנו עושים?
האם אנחנו משמעותיים לסביבה שלנו? האם אנחנו רלוונטיים, זה בכלל חשוב?
האם הריצה לעבר המטרה החיצונית הבאה תקדם אותנו ל"מקום שהוא שלנו, שהוא מי שאנחנו"?

בהרצאה " מי הזיז את המקום שלי" אני מפגישה את הקהל עם השאלות הללו, יחד אנחנו מסתכלים להן "בלבן של העיניים"  ובאופן נועז וחסר פשרות, אני מובילה אותם בדרך לעצמם, פנימה, להיכן שטמונה התשובה והכוחות האמיתיים.

התרבות שחונכנו עליה שמה פוקוס על החיצוניות של הדברים, ב"משחק החיים" אנו לומדים, כבר בגיל צעיר מאד,  שבכדי למצוא את המקום האמיתי שלנו עלינו להשיג דברים – להשיג תואר, תעודות, משאבים חומריים, קשרים וכדומה', שעלינו לחזק את התדמית החיצונית כי זה מה ש "חייבים"  כדי להצליח – זה מה שמודד אותנו ואת הערך שלנו בעולם.

האמנם? בהרצאה אני מראה איך – לחיות מתוך תחושת משמעות לא דורש מאיתנו – שום דבר חיצוני!  שום הישג! שום יתרון הנגלה לעין.  כל מה שאנחנו צריכים זה להתחבר לעצמנו מבפנים ולחיות מתוך תחושת שליחות למי שאנחנו באמת.

ההרצאה מתאימה לצוותי חינוך, עמותות, חברות וארגונים, קהילות, צוותים רפואיים ולאנשים שרוצים לחיות חיים מלאי משמעות ועומק, סיפוק ושמחה עם הבחירות שלהם, להנות משקט פנימי ותחושת ביטחון בחייהם.

כשאנחנו מוצאים את המקום שלנו בתוכנו אנחנו מצליחים:

לקוחות מספרים

להיות מי שאתם זו תוכנית
הפעולה הטובה ביותר

להיות מי שאתם זו תוכנית הפעולה הטובה ביותר