לין כהן - הַכֹּל הַפְּנִימִי

מרצה, מנחת סדנאות ומאמנת אישית

נעים מאוד, שמי לין כהן

בת 42, נשואה לאהוב ליבי גילי, אמא לשלושה אוצרות -אביב, נעם ועדי.

מרצה, מנחת סדנאות, מאמנת מנטלית ורגשית בשיטת NLP & Mindfulness  ואלו רק חלק מהפאזל שמרכיב את השלם שאני מביאה 😊

תלמידה נצחית בתחום הנפש, תודעה, רוח ונשמה.  בשנים האחרונות יש בי כמיהה עצומה לאפשר לכל אדם להכיר את המשאב הטוב ביותר שקיים לצורך הגשמתו ואושרו- שיש לו קול ייחודי ושמחכה חיים שלמים להתגלות לאדם  ה- 'עצמי האותנטי'.

תוך כדי תהליך החקירה והלמידה שלי את עצמי הבנתי שבכל אדם יש אוצר שרק מחכה להתגלות. ושאיפשהו לאורך הדרך  לכולנו אבד ה'קול' האותנטי שלנו, ובכדי שנוכל לפרוץ כל גבול, לעשות כל שינוי שרק נחפוץ בו אנחנו חייבים לחזור ולהתחבר פנימה.

אנחנו לא סתם נמצאים כאן- זאת לא זכות אלא חובה של כל אחד מאיתנו לחיות חיים של מימוש העצמי שלנו, חיים מלאי משמעות עם מהות ועשייה.

גיליתי שככל שהתקרבתי לעצמי יותר הצלחתי לזהות את הרצון האמיתי שלי, ידעתי להתחבר למה שחשוב לי ולהכיר בכוחות שבי ודרך כך  לעשות שינוים כנגד כל הסיכויים, בראשם, להגשים את השליחות שלי שהיא:
להוביל אנשים למצוא את הקול הייחודי שלהם, להוציא את עצמם לאור ולחיות חיים בעלי משמעות
!

החזון שלי 

להשפיע על המונים, להאיר את הדרך אל ה-  עצמי האותנטי ולתת כלים נגישים שיאפשרו לכולם לחיות מתוך מימוש והגשמה, מתוך תחושת משמעות אמיתית!

אני עושה זאת בתהליכים אישיים, קבוצתיים, בהרצאות וסדנאות, בארגונים ובחיים – אני מביאה את כל חלקי, כל הצבעים, העומקים והגוונים ומתוך השלם שמצאתי בתוכי אני מאפשרת לאחרים למצוא ולהתחבר אל השלם שבהם ולחזור הביתה.

לקוחות מספרים

השאירו פרטים ואחזור אליכם

להיות מי שאתם זו תוכנית
הפעולה הטובה ביותר

להיות מי שאתם זו תוכנית הפעולה הטובה ביותר