אודותיי

ניסיתי לשנות את העולם ולא הצלחתי. שיניתי את עצמי והשתנה כל העולם.

נעים להכיר, לין כהן.

בת 42, נשואה לאהוב ליבי גילי, אמא לשלושה אוצרות -אביב, נעם ועדי.

מרצה, מנחת סדנאות, מאמנת מנטלית ורגשית בשיטת NLP & Mindfulness  ואלו רק חלק מהפאזל שמרכיב את השלם שאני מביאה 😊

תלמידה נצחית בתחום הנפש, תודעה, רוח ונשמה.  בשנים האחרונות יש בי כמיהה עצומה לאפשר לכל אדם להכיר את המשאב הטוב ביותר שקיים לצורך הגשמתו ואושרו- שיש לו קול ייחודי ושמחכה חיים שלמים להתגלות לאדם  ה- 'עצמי האותנטי'.

חשופה לחיים

'עם כל חלקיי השלמתי'  – זו  השורה שמסכמת את הגילוי החיבור וההשלמה עם  ה- עצמי האותנטי שלי.

מספרים עלי שהייתי ילדה של אמא- היו כאלה שהימרו שאני לא אצא מהבית לפני גיל 30 … בפועל, לחיים היה את הכח משלהם. אחרי ילדות מאתגרת במיוחד עזבתי את בית אימי בגיל 16.5, תיכוניסטית לימים חיילת בודדה, עברתי את תחילת מסע חיי כשלא הייתי מצוידת בערך עצמי, בביטחון או באמונה שיש בי משהו טוב  ושנים שחיפשתי 'בית', אותו  משהו יציב מבפנים שיגרום לי להרגיש בטוחה במי שאני.

מחפשת אותי

התחלתי את המרוץ אל עבר עצמי, לימים הבנתי שאני מחפשת להתחבר אל – עצמי האותנטית שכל כך ביקשה לצאת החוצה ולומר "אני לין, אני טובה ונפלאה כמו שאני!"

עשיתי סדנאות התפתחות רבות, לימודים לנפש, התנדבתי שנים בער"ן שם עברתי המון הכשרות בעולם הנפש.

הרגשתי שיש בי  כח פנימי שדרש לצאת החוצה, שבקש לחיות חיים מלאי עוצמה, שלא היה מוכן לקבל את המילה 'לא'  ושדרבן לשעוט קדימה.

כך מצאתי את עצמי, בלי תעודת בגרות מלאה או תואר רשמי, ממנכ"לת  קניונים ובין היתר,  במשך למעלה מעשור עסקתי בפיתוח עסקי, ליוויתי מנהלים והגעתי להישגים גבוהים.

ובכל זאת, משהו בתוכי לא מצא מנוח, ידעתי שיש לי משהו מדויק יותר להביא לעולם!  

מתחברת ל- כל הפנימי

תוך כדי תהליך החקירה והלמידה שלי את עצמי הבנתי שבכל אדם יש אוצר שרק מחכה להתגלות. ושאיפשהו לאורך הדרך  לכולנו אבד ה'קול' האותנטי שלנו, ובכדי שנוכל לפרוץ כל גבול, לעשות כל שינוי שרק נחפוץ בו אנחנו חייבים לחזור ולהתחבר פנימה.

אנחנו לא סתם נמצאים כאן- זאת לא זכות אלא חובה של כל אחד מאיתנו לחיות חיים של מימוש העצמי שלנו, חיים מלאי משמעות עם מהות ועשייה.

גיליתי שככל שהתקרבתי לעצמי יותר הצלחתי לזהות את הרצון האמיתי שלי, ידעתי להתחבר למה שחשוב לי ולהכיר בכוחות שבי ודרך כך  לעשות שינוים כנגד כל הסיכויים, בראשם, להגשים את השליחות שלי שהיא:

להוביל אנשים למצוא את הקול הייחודי שלהם, להוציא את עצמם לאור ולחיות חיים בעלי משמעות!

החזון שלי...

להשפיע על המונים, להאיר את הדרך אל ה-  עצמי האותנטי ולתת כלים נגישים שיאפשרו לכולם לחיות מתוך מימוש והגשמה, מתוך תחושת משמעות אמיתית!

אני עושה זאת בתהליכים אישיים, קבוצתיים, בהרצאות וסדנאות, בארגונים ובחיים – אני מביאה את כל חלקי, כל הצבעים, העומקים והגוונים ומתוך השלם שמצאתי בתוכי אני מאפשרת לאחרים למצוא ולהתחבר אל השלם שבהם ולחזור הביתה.

אשמח לשמוע מכם, לין.

להיות מי שאתם זו תוכנית
הפעולה הטובה ביותר

להיות מי שאתם זו תוכנית הפעולה הטובה ביותר