משתוקקת לאהבה זוגית

שיר- בת 25, סיימה לא מזמן צבא,  דיי יודעת מה היא רוצה בחיים, לומדת את המקצוע שבו היא חושקת מאז ילדותה, עטופה בחברים מהילדות מהצבא, חיה עם משפחתה בהרמוניה. אך תמיד חווה חוסר של אהבה זוגית.

כשהיא פנתה אלי, היא הציגה את עצמה ואמרה- "יש לי הכל וכאילו שאין לי כלום! אני כל הזמן מחכה לאהבה שלי שתגיע אלי והיא לא מגיעה כל החברות שלי בזוגיות, בנות דודות מתחנות, כולן מצאו אהבה ואני לבד.

אני מחפשת את האהבה, חולמת על האהבה ומרגישה שאולי משהו דפוק בי ולכן לעולם האהבה שלי לא תגיע אלי ואולי אני בכלל לא ראויה לאהבה".

בתהליך שעברנו, מורן החלה לספר על חייה, חיי ילדותה מהר מאד זיהינו את 'אסטרטגיית הכישלון שלה', מה היא עושה בכל פעם שהיא כבר פוגשת את ה-בחור, שבדפוס ההתנהגות שלה  היא מרחיקה אותו ומתנתקת.

חוויות הילדות שלה בעצמם יכלו לספר הכל על הטעויות שהיא למדה לעשות, בין היתר כשמצאנו טראומה שחוותה בילדותה דרך אירוע  שהיה בין ההורים, ניקינו גם אותו.

כבר בתהליך, החלה להרגיש משוחררת מהצורך האובססיבי כמעט שאחז בה, הייתה רגועה יותר ונינוחה, כשהגיע הבחור כבר אז הגיבה שונה ויצרה אפשרות לפתיחות, לקרבה, לחיבור.
במפגשים האחרונים, עבדנו בעיקר על האהבה שלה לעצמה, חיבור פנימי אליה, כזה שאיפשר לה להרגיש אהובה גם ללא קשר לנסיבות. כשהאהבה הגיעה היא יכלה להיות!  

השבוע התבשרתי ממורן שהיא מתחתנת, אחרי שנה וחצי שהיא בזוגיות שאין מאושרת ממנה.
ואין מאושרת ממני, להיות שם בחתונתה לדעת שהיה לי חלק קטן במסע אישי של מורן היקרה.

אז אם גם את החלטת שהגיע הזמן שלך לעשות את השינוי,

אני מזמינה אותך אלי, לסדנא מלאה האיכויות לב, שתקרב אותך לעצמך,

שתאפשר לך לפרוץ ולצאת לדרך חדשה, דרך אחרת.

שתאפשר לך לגעת במקום הכי יקר.

בך! ❤️

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

כתבות נוספות

להיות מי שאתם זו תוכנית
הפעולה הטובה ביותר

להיות מי שאתם זו תוכנית הפעולה הטובה ביותר